Ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodu i mieszkania?

Skorzystanie z usługi ślusarskiej, jaką jest awaryjne otwieranie zamków, może być niezbędne w różnych sytuacjach. Przydaje się zarówno wtedy, gdy nie możemy dostać się do własnego domu, mieszkania, biura czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia, jak i do własnego auta. Przed wezwaniem ślusarza warto jednak wiedzieć, ile kosztuje awaryjne otwieranie drzwi?

Awaryjne otwieranie drzwi – kiedy jest potrzebne?

Różnego rodzaju sytuacje awaryjne związane z zamkami w drzwiach wejściowych oraz drzwiach samochodowych sprawiają, że konieczne staje się wezwanie na pomoc Pogotowia ślusarskiego. W wielu przypadkach usługi ślusarskie są niezbędne natychmiastowo ze względu na brak dostępu do własnego lokum spowodowanego np. awarią zamka w drzwiach czy zgubieniem kluczy. Wezwani do wykonania zlecenia ślusarze dysponujący profesjonalnym sprzętem ślusarskim zrealizują je w sposób całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny. Awaryjne otwarcie zamka odbędzie się bez jakichkolwiek uszkodzeń – na drzwiach, framudze, podłodze, klamce czy samym mechanizmie zamkowym nie pozostaną najmniejsze ślady ich interwencji.

Skłaniającą do wezwania Pogotowia ślusarskiego sytuacją jest także brak możliwości otworzenia drzwi samochodu z powodu np. zatrzaśnięcia kluczyków wewnątrz pojazdu. W takich okolicznościach nie warto decydować się na radykalne kroki, takie jak np. wybicie szyby czy na korzystanie z narzędzi, które znajdują się w zasięgu ręki. Dużo lepszym pomysłem jest zamówienie usługi awaryjnego otwierania drzwi samochodu.

Dlaczego w awaryjnych sytuacjach lepiej jest skorzystać z profesjonalnej pomocy? Otóż wszelkie samodzielne próby otwierania zatrzaśniętych drzwi czy zablokowanych zamków mogą skutkować uszkodzeniami kosztownymi w naprawie. Często wydatki na tego rodzaju reperacje znacznie przekraczają sam koszt usługi ślusarskiej. Dodatkowo, niewprawne działania mogą nie przynieść pożądanego efektu, skutkując jedynie rosnącą frustracją i zmarnowanym czasem.

Usługi ślusarskie – co ma wpływ na ich cenę?

Cena awaryjnego otwierania drzwi jest uzależniona od różnych czynników. Znaczenie ma przede wszystkim rodzaj zamka. Im prostszy mechanizm zamkowy, tym niższy koszt wykonania usługi. Nowoczesne zamki antywłamaniowe czy zamki z podwójnym ryglowaniem będą przekładały się na wyższą cenę usługi niż w przypadku, gdy ślusarz będzie musiał otworzyć np. zamki nawierzchniowe.

Kolejnym aspektem jest także miejsce wezwania. Każda firma posiada obszar, na który dojeżdża bezpłatnie, zaś poza tą strefą, w związku z koniecznością pokonania większej odległości, cena usługi może rosnąć. Nie bez znaczenia jest jednocześnie godzina wykonania zlecenia.

Warto również wiedzieć, że awaryjne otwieranie mieszkań, domów czy innych lokali bądź pomieszczeń może wiązać się także z koniecznością wykonania innych prac ślusarskich np. naprawy lub wymiany zamka na nowy. Ich koszt należy doliczyć do całkowitej wyceny wykonania usługi.

Ile kosztuje awaryjne otwieranie drzwi mieszkań?

Awaryjne otwieranie drzwi to zazwyczaj koszt rzędu od 220 do 340 zł, choć różne okoliczności mogą spowodować, że cena ta będzie wyższa. Chcesz poznać cenę wykonania usługi dopasowaną do Twoich potrzeb? Skontaktuj się nami! Numer do naszego Pogotowia zamkowego Łódź to: 600-072-722

Ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodu?

Tak samo, jak cena usługi awaryjne otwieranie drzwi, tak i cena usługi awaryjnego otwierania samochodów jest uzależniona od kilku czynników. Koszt jej wykonania wynosić może od 220 do 340 zł.

Profesjonalni ślusarze z Pogotowia zamkowego – najlepsza pomoc ślusarska

Pogotowie zamkowe Łódź to firma specjalizująca się w realizacji usług ślusarskich. Oferujemy zarówno klasyczne usługi, takie jak montaż, wymiana, naprawa zamków oraz dorabianie kluczy, jak i awaryjne otwieranie drzwi. W naszej ofercie znajduje się również awaryjne otwieranie samochodów. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, starając się je zrealizować sprawnie, bezpiecznie, profesjonalnie.

Chcesz poznać pełen cennik usług ślusarskich, zadzwoń do nas: 600-072-722