Wybierz najlepszy zamek do drzwi

Pogotowie Zamkowe Łódź tworzone jest przez zespół specjalistów – doskonale wykwalifikowanych ślusarzy, z wieloletnim doświadczeniem i niezbędną wiedzą. Nasza firma działa od wielu lat, oferując wysokiej klasy zamki nawierzchniowe do drzwi wejściowych – ich dobór oraz montaż.

Cechuje nas profesjonalizm i staranność realizacji usług. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, a także uczestniczymy w szkoleniach, które pozwalają na zdobywanie wiedzy w zakresie najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku zamków do drzwi. Dzięki temu naszym klientom pomagamy dobrać najlepsze zabezpieczenia ich domów lub mieszkań.

Specjalizujemy się w usługach ślusarskich. Możesz zlecić nam zarówno montaż zamka w drzwiach, jak i naprawę oraz wymianę, a także awaryjne otwieranie drzwi. Pomagamy również klientom w doborze właściwego zamka do ich potrzeb, który zapewni im bezpieczeństwo i ochronę mienia przed osobami niepowołanymi.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje zamków – zarówno zamki wpuszczane, jak i nawierzchniowe, zamki antywłamaniowe, wkładki do zamków czy zamki elektroniczne renomowanych producentów. Wybór produktów jest naprawdę szeroki – możesz je kupić korzystając z naszego sklepu lub bezpośrednio od wykonujących usługę ślusarzy.

Dominik Prymas
Dominik Prymas
2023-12-07
Chciałem bardzo podziękować Panu Michałowi B za walkę z zatrzaśniętym autem i to dodatkowo na mrozie w nocy. Profesjonalne podejście do tematu zakończone sukcesem, gorąco polecam Pana Michała jak i usługi firmy
Tomasz Smolinski
Tomasz Smolinski
2023-09-27
Bardzo dziękuję za szybką i sprawną pomoc w awarii. Dziękuję bardzo.
Marcin Tanski
Marcin Tanski
2023-01-23
Szybka i sprawna usługa. Bdb kontakt, bez problemów
Piotr
Piotr
2022-12-28
W pierwszy dzień świąt miły Pan przyjechał do zamkniętego kluczyka w aucie w ciągu godziny od zgłoszenia 🙂 Miejsce akcji: Gdańsk
Marlena Kaźmierczak
Marlena Kaźmierczak
2021-09-05
Bardzo dobra, fachowa, rzetelna i błyskawiczna pomoc. Niestety drogo.

Nawierzchniowe zamki – dodatkowe zabezpieczenie

Zamek nawierzchniowy to rozwiązanie różniące się od zamka wpuszczanego miejscem montażu. Montuje się go na powierzchni drzwi, zaś zamek wpuszczany – w ich wnętrzu. Zamki nawierzchniowe stanowią doskonałe uzupełnienie zabezpieczenia, jakie dają zamki wpuszczane, zamki elektroniczne lub inne rodzaje zabezpieczeń, dlatego znajdują one zastosowanie głównie jako dodatkowa ochrona.

Każdy zamek nawierzchniowy znajdujący się w naszej ofercie posiada właściwe atesty, które są gwarancją bezpieczeństwa dla domu lub mieszkania, w którym dokonano ich montażu. Mamy pewność ich niezawodności, szczególnie, jeśli zostaną zamontowane jako uzupełniające zabezpieczenie.

Najlepsi producenci zamków

Pogotowie zamkowe Łódź świadczy najwyższej jakości, profesjonalne usługi ślusarskie. Oprócz nich można u nas również nabyć zamki nawierzchniowe najlepszych producentów, które wykonane są z dobrzej jakości materiałów i gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa.

Wśród dostępnych produktów znajdują się m.in. zamki nawierzchniowe Gerda, które cieszą się ogromną popularnością. Spełniają one wszystkie niezbędne wymagania do prawidłowego zabezpieczenia mieszkania czy domu i stanowią gwarancję bezpieczeństwa ich właścicieli.

Ślusarze z naszej firmy z chęcią udzielą niezbędnych informacji w zakresie naszej oferty zamków nawierzchniowych, pomogą dobrać właściwe zabezpieczenie Państwa mienia, wskazując zalety i wady różnych rozwiązań, a także wykonają zlecenie, jakim jest montaż czy wymiana zamków. Zamek do drzwi można bez problemu nabyć u naszych pracowników w trakcie realizacji usługi.

Ochrona mienia i bezpieczeństwo mieszkańców

Dobry zamek do drzwi to gwarancja bezpieczeństwa domu oraz jego mieszkańców. Właśnie dlatego warto wybierać urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, które posiadają odpowiednie atesty i wykonane są z doskonałej jakości materiałów.

Naszym klientom polecamy wyłącznie najwyższej klasy zamki do drzwi, które stanowią solidne zabezpieczenie nieruchomości. Działają one niezawodnie przez długie lata, pełniąc swoją funkcję ochronną. Najlepsi ślusarze w Łodzi, z których usług możesz skorzystać decydując się na współpracę z naszą firmą, doradzą najkorzystniejsze rozwiązania, dobierając je indywidualnie dla danego klienta. Bogata oferta zamków i szeroka dostępność różnego rodzaju produktów umożliwia dobór mechanizmów do zróżnicowanych potrzeb.

Zamek nawierzchniowy do drzwi w Łodzi – wybierz wraz z nami! Zapraszamy do kontaktu – 600-072-722

Profesjonalny montaż zamków

Dobór właściwego zamka to pierwszy krok ku bezpieczeństwu. Kolejnym z nich jest montaż zamka, który z odpowiednią starannością wykonają profesjonaliści z wiodącej firmy ślusarskiej w Polsce – Pogotowia Zamkowego Łódź.

Na rynku usług ślusarskich działamy od lat, świadcząc kompleksowe usługi ślusarskie. Możesz nas wezwać do zleceń takich jak: wymiana zamków, montaż zamków, awaryjne otwieranie drzwi. Każdą z usług wykonujemy na najwyższym poziomie, dokładnie i bezinwazyjnie.

Zamki nawierzchniowe w Łodzi można nabyć również u naszych ślusarzy. Zadania takie jak wymiana zamków nawierzchniowych czy montaż zamków nawierzchniowych realizujemy błyskawicznie – wystarczy skontaktować się z nami, a już po krótkiej chwili stawimy się pod wskazany adres. Działamy 24h na dobę, przez cały tydzień.

Pogotowie Zamkowe Łódź – skontaktuj się z nami! Zadzwoń – 600-072-722