Mechaniczne i elektroniczne zamki KESO

KESO to znany na całym świecie producent zamków, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa. Doskonale spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zamki KESO zdają egzamin zarówno u osób prywatnych, jak i w instytucjach publicznych oraz u klientów biznesowych, takich jak biura, hotele czy obiekty handlowe.

Oferta marki KESO opiera się na systemie Master Key, czyli zamkach antywłamaniowych zapewniających wysoki poziom zabezpieczenia. To najnowsza technologia, która wykorzystywana jest zarówno w zamkach elektronicznych, jak i mechanicznych.

Korzystanie z systemów i zamków do drzwi oferowanych przez niezawodnego producenta, jakim jest KESO, to doskonały sposób na zabezpieczenie domów, mieszkań oraz firm i ochronę ich mienia.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Zamki KESO, dzięki systemowi Master Key, zabezpieczają klucze przed kopiowaniem, jednocześnie gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort użytkowania. Znajdujące się w ofercie tego producenta rozwiązania charakteryzują się solidnością i odpornością przed niefosforowaniem przez osoby niepowołane.

W doborze najlepszych rozwiązań – wkładek i zamków KESO pomoże doświadczony ślusarz, który doradzi najlepsze rozwiązania do potrzeb i możliwości. Specjalista pomoże wybrać odpowiedni zamek do drzwi spośród dostępnych w ofercie producenta i zajmie się jego montażem. Wśród zamków KESO wymienić można następujące rodzaje:

  • Zamki KESO ENTR – rodzaj zamków określany jako „inteligentny”, który bazuje na nowoczesnych systemach, umożliwiających kontrolę dostępu do domu lub biura. Umożliwia on otworzenie zamka kilkoma metodami: za pomocą smartfona, tableta lub innego urządzenia posiadającego bluetooth, linii papilarnych, pilota, kodu. Zamki tego typu zapewniają bezpieczeństwo, a także dużą wygodę użytkowania.
  • Zamki KESO Mozy – to zamki elektroniczne, które umożliwia otwieranie drzwi za pomocą kodu PIN – pozwala również na zapewnienie dostępu w wybranych godzinach.
  • Zamki KESO Omega –zamki mechaniczne gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa, wykonane z doskonałej jakości materiałów. Zapewniają one zabezpieczenie domów i skuteczną ochronę przed włamaniem, czego gwarancją jest niepowtarzalny klucz, który uniemożliwia otworzenie zamka innym kluczem.
  • Zamki KESO Genie – tego rodzaju zamki łączą w sobie działanie zamka mechanicznego z elektronicznym – elektroniczna wkładka do drzwi pozwala odczytać i zapamiętać otwieranie drzwi, do którego z kolei używany jest tradycyjny klucz.
  • wkładki KESO – każda wkładka KESO wykonana jest z wysokiej klasy materiałów i zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom.

Pomoc w doborze najlepszych zabezpieczeń

Pogotowie Zamkowe Łódź oferuje klientom indywidualnym oraz biznesowym doradztwo w wyborze zamków. Systemy zabezpieczeń, jakie znajdują się w ofercie firmy KESO są dobierane indywidualnie do potrzeb użytkowników. Zabezpieczania mechaniczne KESO: 10RS omega, 2000S omega, 4000S omega, 8000 omega2, umożliwiają konfigurację pod względem: ilości kluczy, koloru, rodzaj zabieraka, pokrętła, bezpiecznego sprzęgła. Można je także zamówić w systemie jednego klucza i kontroli dostępu Master Key.

W naszej ofercie znajduje się duży wybór zamków KESO. Oferujemy pomoc w doborze mechanizmów, a także montaż i wymianę zamków, a także serwis i naprawę zamków. Zainteresowany? Zadzwoń do nas – jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 600-072-722