Bezpieczeństwo to podstawa

Zamek do drzwi ma za zadanie stać na straży bezpieczeństwa mieszkania lub domu, zapewniając spokój jego mieszkańcom oraz ochronę ich mienia. Dobry i nowoczesny zamek do drzwi zmniejsza ryzyko włamania i utrudnia dostanie się do danej nieruchomości niepowołanym do tego osobom. Dobrany z oferty producenta Dierre zamek będzie posiadał właściwości antywłamaniowe i gwarantował niezawodne działanie.

Potrzebujesz usługi, jaką jest montaż zamka Dierre w drzwiach? A może interesuje Cię montaż zamków, serwis zamków lub awaryjne otwieranie drzwi? Powierz to zadanie specjalistom, a znajdziesz ich w Pogotowiu Zamkowym Łódź!

Bogaty wybór zamków

Pogotowie Zamkowe Łódź zajmuje się montażem i wymianą zamków, oferując urządzenia najlepszych producentów. W naszej ofercie znajdują się m.in. zamki do drzwi Dierre, które posiadają odpowiednie atesty potwierdzające ich wysoką klasę i niezawodność. Stanowią one solidne zabezpieczenie mienia naszych klientów.

Zamek do drzwi Dierre to sprawdzone rozwiązanie. Decydując się na zakup tego produktu zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa popartego odpowiednimi certyfikatami i uzyskanymi atestami.

Dominik Prymas
Dominik Prymas
2023-12-07
Chciałem bardzo podziękować Panu Michałowi B za walkę z zatrzaśniętym autem i to dodatkowo na mrozie w nocy. Profesjonalne podejście do tematu zakończone sukcesem, gorąco polecam Pana Michała jak i usługi firmy
Tomasz Smolinski
Tomasz Smolinski
2023-09-27
Bardzo dziękuję za szybką i sprawną pomoc w awarii. Dziękuję bardzo.
Marcin Tanski
Marcin Tanski
2023-01-23
Szybka i sprawna usługa. Bdb kontakt, bez problemów
Piotr
Piotr
2022-12-28
W pierwszy dzień świąt miły Pan przyjechał do zamkniętego kluczyka w aucie w ciągu godziny od zgłoszenia :) Miejsce akcji: Gdańsk
Marlena Kaźmierczak
Marlena Kaźmierczak
2021-09-05
Bardzo dobra, fachowa, rzetelna i błyskawiczna pomoc. Niestety drogo.

Najlepsi specjaliści dostępni 24h na dobę

Nasza firma świadczy najwyższej jakości usługi ślusarskie, wykonywane przez profesjonalistów. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi, dlatego nieustannie się rozwijamy. Specjaliści z naszej firmy biorą udział w szkoleniach, dzięki czemu doskonale radzą sobie z każdym zadaniem, nawet wykorzystującym najnowsze technologie. Cechuje nas profesjonalizm, staranność i nastawienie na zadowolenie klientów.

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług ślusarskich: montaż, wymiana zamków, ich serwis oraz awaryjne otwieranie zamków. W naszym asortymencie znajduje się bogaty wybór produktów: zamków oraz wkładek. Odpowiednio dobrana wkładka lub zamek do drzwi zapewnia ochronę domu, a my dobieramy go zawsze indywidualnie do potrzeb klienta, oferując najlepsze rozwiązania.

Jesteśmy dyspozycyjni siedem dni w tygodni, a w wyznaczonym miejscu pojawiamy niemal od razu, gdy jesteśmy potrzebni. Doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszych klientów, które zapewnia wyłącznie sprawnie działający zamek do drzwi i dlatego tak istotna jest całodobowa dostępność naszych usług.

Działamy na skalę ogólnopolską – znajdziesz nas we wszystkich miastach w naszym kraju, takich jak Warszawa, Gdańsk czy Kraków. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, starannie i z najwyższą precyzją. Nie pozwalamy sobie na błędy. Pogotowie ślusarskie Łódź – na nas możesz polegać!

Wymiana zamka Dierre

W ostatnich latach wiele mówi się o tzw. “białych włamaniach”, które mają miejsce na terenie nowych osiedli. Aby się przed nimi ustrzec wystarczy wymienić wkładkę do drzwi na taką, do której nie będzie pasował klucz piórowy lub wymienić cały zamek na zestaw od innego producenta np. marki Gerda, KESO, IKON. Ślusarze z naszej firmy z całą pewnością pomogą wybrać rozwiązanie gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo, dopasowane do Państwa oczekiwań.

Wymiana zamka do drzwi Dierre może mieć również miejsce w losowych przypadkach, gdy np. zgubimy lub zatrzaśniemy klucze bądź nie chcemy, bo do naszego domu dostały się osoby, które mają klucz do drzwi. Każdorazowo sprawdzamy, czy osoba, która zleca nam usługę posiada niezbędne ku temu uprawnienia, czyli czy jest jego właścicielem.

Specjaliści z naszej firmy doskonale wiedzą, jakie rozwiązania zaproponować, aby podnieść bezpieczeństwo klienta w jego własnym domu. Ślusarz z Pogotowia Zamkowego Łódź zaoferuje wymianę wkładki lub zamka, a także wykona jego montażu w drzwiach do mieszkania lub domu.

Wymiana zamka Dierre to usługa, którą wykonujemy sprawnie i w pełni profesjonalnie, a także ekspresowo. W celu skorzystania z naszych usług zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu – 600-072-722