Wkładki do zamków – wkładka bębenkowa oraz wkładki patentowe

Wkładka do zamka, określana również jako wkładka do drzwi może mieć różną formę. Do podstawowych rodzajów zalicza się wkładki bębenkowe, profilowe i cylindryczne. Różnią się one konstrukcją oraz kryteriami bezpieczeństwa.

Jeśli zależy nam na zapewnieniu wysokiej ochrony i zabezpieczenia naszego domu czy mieszkania przed niepowołanymi osobami, powinniśmy zainwestować w dobre zamki do drzwi wejściowych. Sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa jest również wymiana wkładki do drzwi zewnętrznych – zadania tego podjąć się mogą ślusarze z Pogotowia Zamkowego Łódź.

Dobre wkładki do drzwi – gwarancja bezpieczeństwa

Wkładki bębenkowe oraz wkładki patentowe, w tym cylindryczne i profilowe to najczęściej wybierane produkty w przypadku wykonywania usługi, jaką jest wymiana wkładek. Niektóre z nich opierają się również na systemie jednego klucza do wszystkich miejsc np. do garażu i mieszkania, co znacznie ogranicza ilość posiadanych kluczy, a także konieczność poszukiwania właściwych, gdy chcemy szybko otworzyć drzwi. To funkcjonalność i wygoda!

Dominik Prymas
Dominik Prymas
2023-12-07
Chciałem bardzo podziękować Panu Michałowi B za walkę z zatrzaśniętym autem i to dodatkowo na mrozie w nocy. Profesjonalne podejście do tematu zakończone sukcesem, gorąco polecam Pana Michała jak i usługi firmy
Tomasz Smolinski
Tomasz Smolinski
2023-09-27
Bardzo dziękuję za szybką i sprawną pomoc w awarii. Dziękuję bardzo.
Marcin Tanski
Marcin Tanski
2023-01-23
Szybka i sprawna usługa. Bdb kontakt, bez problemów
Piotr
Piotr
2022-12-28
W pierwszy dzień świąt miły Pan przyjechał do zamkniętego kluczyka w aucie w ciągu godziny od zgłoszenia 🙂 Miejsce akcji: Gdańsk
Marlena Kaźmierczak
Marlena Kaźmierczak
2021-09-05
Bardzo dobra, fachowa, rzetelna i błyskawiczna pomoc. Niestety drogo.

W wyborze wkładek do drzwi z całą pewnością pomoże dobry ślusarz, który przekaże niezbędne informacje na temat produktów i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. W tym celu skorzystaj z usług Pogotowia Zamkowego Łódź – 600-072-722

Oferta wkładek do drzwi

Wysokiej klasy wkładki do drzwi zapewniają odpowiednie zabezpieczenie domu przed włamaniem. Jeśli zastanawiasz się, która wkładka do zamka będzie najlepsza, możesz skorzystać w profesjonalnego doradztwa, jakie oferuje Pogotowie Ślusarskie Łódź.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów – oferujemy m.in. wkładki do drzwi Dierre, wkładki do zamków Gerda, a także wkładki Mottura. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę posiadają niezbędne atesty i skutecznie chronią przed włamaniem.

Doświadczony ślusarz z Pogotowia Zamkowego, wykonujący usługę montażu lub wymiany wkładki, pomoże w doborze najlepszego produktu. Nie ma również konieczności czekania i szukania urządzeń w sklepach – wkładki do zamków można kupić bezpośrednio u naszych pracowników.

Wkładki do drzwi dobieramy indywidualnie do potrzeb klientów, oferując rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo. Dopasowujemy ją do rodzaju drzwi i możliwości finansowych klienta, a także jego wymagań. Zawsze służymy pomocą!

Usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu

Pogotowie Ślusarskie Łódź to zespół wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Dysponujemy najlepszej jakości sprzętem, który umożliwia wykonywanie usług ślusarskich na najwyższym poziomie. Działamy profesjonalnie i z dbałością o zadowolenie klientów.

Głównym celem działalności Pogotowia Zamkowego jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom, dlatego każde zlecenie wykonujemy z najwyższą starannością. W zakresie naszych usług znajdują się zadania takie jak: montaż zamków, wymiana zamków, serwis i naprawa zamków, a także awaryjne otwieranie drzwi i awaryjne otwieranie samochodów. Każdą z nich możesz polecić najlepszym ślusarzom w Łodzi!

Jesteśmy elastycznie pod kątem czasu pracy – działamy 7 dni w tygodniu, a zlecenia realizujemy również w niedziele i święta. Wiemy, że w niektórych przypadkach po prostu nie można czekać na usługę, dlatego przybywamy najszybciej, jak to tylko możliwe!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: 600-072-722