Kiedy potrzebujesz awaryjnego otwierania drzwi mieszkania?

Zamek w drzwiach mieszkania ma przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo domowników oraz ochronę ich mienia. Zdarza się jednak, że utrudnia dostęp do danego lokum również samym mieszkańcom. W takich sytuacjach dobrze jest znać numer do Pogotowia ślusarskiego, gdyż w ofercie firmy znajduje się awaryjne otwieranie mieszkań – usługa ślusarska, która umożliwia otworzenie drzwi w sposób bezpieczny, bezinwazyjny i sprawny. W jakich sytuacjach warto skorzystać z pomocy profesjonalistów od otwierania zamków?

W jakich sytuacjach awaryjne otwieranie mieszkania jest niezbędne?

Wezwanie ślusarzy znających się na awaryjnym otwieraniu drzwi mieszkań bywa konieczne w sytuacjach, które utrudniają dostęp do danego lokum. Najczęściej tego rodzaju usługa ślusarska potrzebna jest w przypadkach takich jak:

  1. Zgubienie kluczy – w razie zgubienia kluczy i nie posiadania dostępu do zapasowego klucza, warto skorzystać z usług ślusarza, którzy zajmie się otworzeniem zamka w szybki sposób.
  2. Uszkodzenie zamka – w przypadku awarii zamka, która uniemożliwia otwarcie drzwi, konieczne staje się awaryjne otwarcie drzwi, a także naprawa lub wymiana zamka.
  3. Włamanie lub próba włamania – włamanie bądź próba włamania, w efekcie których zamek został uszkodzony lub zablokowany przez włamywacza, sprawiają, że niezbędnym działaniem staje się skorzystanie z pomocy specjalistów zajmujących się awaryjnym otwieraniem mieszkań.

Powyższe sytuacje są przykładami problemów, które powodują brak możliwości dostania się do własnego domu. Często przytrafienie się tego rodzaju kłopotów przyczynia się do prób samodzielnego uporania się z zablokowanym zamkiem czy podjęcia kroków takich jak wyważenie drzwi, jednak niekoniecznie jest to dobre rozwiązanie. Ich efektem mogą być bowiem uszkodzenia, takie jak zarysowania czy wgniecenia na drzwiach wejściowych, framudze czy podłodze, a także pogłębienie uszkodzenia zamka. Z kolei ich naprawa może sporo kosztować. Z tego powodu dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie od razu z usługi, jaką jest awaryjne otwieranie zamka w wykonaniu profesjonalistów.

W jaki sposób przebiega usługa awaryjnego otwierania drzwi?

Awaryjne otwieranie drzwi to usługa, którą powinni realizować dobrze wykwalifikowani ślusarze posiadający umiejętności oraz specjalistyczne narzędzia. Umożliwia to wykonanie zlecenia w sposób bezpieczny i bezinwazyjny. Jak przebiegają tego typu prace?

Dobra firmy ślusarskie, takie jak Pogotowie zamkowe Łódź, oferują szybką reakcję na zgłoszenia od klientów. We wskazane w wezwaniu miejsce specjalista z Pogotowia zamkowego stawia się zatem tak szybko, jak to tylko możliwe. Ze względów bezpieczeństwa w pierwszej kolejności upewnia się, że dana osoba, która zgłosiła problem, jest rzeczywiście właścicielem mieszkania. Po przeprowadzeniu tego typu czynności podejmuje się rozpoznania problemu i na tej podstawie dobiera odpowiednie narzędzia. Za ich pomocą otwiera zamek w sposób bezpieczny i bezinwazyjny, co oznacza, że po zrealizowanych działaniach nie pozostają najmniejsze uszkodzenia.

Ostatnią czynnością, jaką każdorazowo wykonują ślusarze, jest sprawdzenie, czy zamek w drzwiach działa prawidłowo i zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo. W przypadku, gdy mechanizm został mocno uszkodzony, specjalista powinien zaproponować naprawę zamków lub ich wymianę na nowy.

Pomoc Pogotowia zamkowego dostępna 7 dni w tygodniu

Masz problem z zablokowanym zamkiem w drzwiach wejściowych i potrzebujesz wezwać na pomoc doświadczonego ślusarza, który zna się na awaryjnym otwieraniu zamków? Skontaktuj się z naszym Pogotowiem zamkowym: 600-072-722

Oferujemy profesjonalne usługi ślusarskie dla klientów z Łodzi i okolic. W przypadku wystąpienia potrzeby awaryjnego otwierania drzwi przybywamy ekspresowo i sprawnie przywracamy dostęp do mieszkań, domów, firm. Reagujemy na każde zlecenie, a dzięki działalności prowadzonej przez 7 dni w tygodniu przez większość dnia możemy pomóc nawet w razie wystąpienia problemu z zamkiem w drzwiach w święto, weekend czy wieczorową porą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!