Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie - co robić?

Zatrzaśnięcie kluczyków w aucie to dość powszechna sytuacja, która dotyka wielu kierowców. Wystarczy chwila nieuwagi, roztargnienie, zamieszanie czy pośpiech i problem gotowy. Co zrobić, gdy to nam przytrafi się zatrzasnąć kluczyki w samochodzie? Czy można poradzić sobie samodzielnie z otwarciem auta? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

Kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie – jak postępować?

Jeśli zdarzyło Ci się zatrzasnąć kluczyki w samochodzie, z pewnością wiesz, jakie zdenerwowanie towarzyszy tej sytuacji. Wiele osób podejmuje się prób samodzielnego uporania się z problemem, często decydując się nawet na siłowe działania, takie jak wybicie szyby czy zastosowanie prowizorycznych narzędzi w celu otwarcia drzwi. Takie kroki nie są jednak zalecane, o ile nikomu znajdującemu w pojeździe nie grozi niebezpieczeństwo (np. dziecku w upalny dzień). W taki sposób można bowiem łatwo uszkodzić mechanizm zamka bądź spowodować zarysowania i wgniecenia na karoserii, co z kolei oznacza wysokie koszty naprawy dokonanych zniszczeń. Istnieją inne opcje na rozwiązanie problemu związanego z zatrzaśnięciem kluczyków w aucie. Jakie?

Przede wszystkim warto na spokojnie przeanalizować sytuację. Być może okaże się, że posiadamy zapasowy komplet kluczy do samochodu i mamy możliwość skorzystania z niego. Jeśli znajdujemy się w pobliżu domu bądź ktoś może nam dostarczyć kluczyk zapasowy, to po kłopocie! Jeśli jednak zatrzasnąłeś kluczyki i nie masz szans na użycie ich kopii, nie musisz uciekać się do wybicia szyby! Rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej usługi awaryjnego otwierania auta.

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie a awaryjne otwieranie pojazdu

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie jest problemem, na który istnieje skuteczne rozwiązanie. I nie jest nim rozbicie szyby ani zastosowanie różnych tricków, które znaleźć można w Internecie. To awaryjne otwieranie samochodu, czyli usługa realizowana przez profesjonalnych ślusarzy z Pogotowia zamkowego Łódź. Polega ona na bezinwazyjnym otworzeniu drzwi samochodu za pomocą specjalistycznych narzędzi. Swoje działania realizują oni w bezpieczny sposób, umiejętnie przywracając dostęp do pojazdu. Nie powodują przy tym najmniejszych uszkodzeń – po działaniu profesjonalistów mechanizm zamkowy nie jest uszkodzony, a karoseria pozostaje nienaruszona. Dowiedz się więcej na temat usługi: Awaryjne otwieranie samochodu.

Otwarcie samochodu przez profesjonalnych ślusarzy

Potrzebujesz otworzyć drzwi samochodu, a kluczyki zatrzaśnięte zostały w jego wnętrzu? Nie posiadasz zapasowego kluczyka do swojego pojazdu, który w takiej sytuacji byłby z całą pewnością pomocny? Nie ma powodów do nerwów! Wystarczy skorzystać z usług Pogotowia zamkowego Łódź! W naszym zespole pracują doświadczeni ślusarze, którzy znajdą się na awaryjnym otwieraniu drzwi pojazdów. Swoje działania przeprowadzają w sposób bezpieczny i umiejętny. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, a także stale poszerzanym kompetencjom w trakcie branżowych szkoleń są w stanie poradzić sobie z otworzeniem drzwi niezależnie od modelu samochodu. Bezinwazyjnie otworzą zarówno auto wyposażone w system bezkluczykowego dostępu, jak i w tradycyjny mechanizm zamkowy.

Naszym priorytetem jest także bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego każdorazowo upewniamy się, czy osoba, która wzywa nas na pomoc to rzeczywiście właściciel auta. Do każdego zlecenia przyjeżdżamy tak szybko, jak to tylko możliwe. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, w tym także w niedziele oraz dni świąteczne.

W przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie wezwij nas na pomoc – zapraszamy do kontaktu: 600-072-722