Doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń hotelowych

Nowoczesne technologie i systemy zabezpieczeń oraz kontroli dostępu są coraz częściej wykorzystywane nie tylko w hotelarstwie, lecz w całej branży turystycznej. Zamki hotelowe na kartę to rodzaj zamków elektronicznych, których działanie opiera się na systemie jednego klucza umożliwiającego otwieranie pomieszczeń. System otwierania zintegrowany jest z kartą magnetyczną.

Zamki hotelowe umożliwiają otwieranie drzwi w pokojach, lecz również w innych pomieszczeniach, a także inne czynności np. wejście na basen. Niewątpliwą zaletą zamków hotelowych jest komfort ich użytkowania i szybkość otwierania zamków. Wystarczy przyłożyć kartę do drzwi i zamek zostaje otworzony! W przeciwieństwie do otwierania drzwi kluczem mechanicznym, karty zbliżeniowe zapewniają również wysokie bezpieczeństwo.

Hotelowe zamki na kartę doskonale sprawdzają się w przypadku gości, lecz również obsługi obiektu. Przede wszystkim zapewniają kontrolę nad dostępem do pomieszczeń, a także rejestrują zdarzenia i ich czas, czyli otwieranie, zamykanie i przebywanie wewnątrz. Zamki pozwalają na różne techniczne ułatwienia, takie jak uruchamianie windy czy zasilanie pomieszczeń w energię elektryczną.

Komfort i bezpieczeństwo gości

Zamki hotelowe to komfort i wygoda dla użytkowników, w tym przede wszystkim gości. Nowoczesny zamek hotelowy także bezpieczeństwo – wykorzystując najnowszą technologię i oprogramowanie utrudnia dostanie się do wewnątrz pokoi niepowołanym osobom i kradzież mienia.

bartek pawlik
bartek pawlik
2024-05-04
Ok
KadzoN
KadzoN
2024-02-26
szybka usługa! polecam bardzo
Wojciech Stępień
Wojciech Stępień
2024-02-17
Polecam usługi Pana Michała :)
marcin ems
marcin ems
2024-02-17
Szybka wymiana zamka wpuszczanego.polecam usługi pana Michała.b
Michał Wójcik
Michał Wójcik
2024-02-17
Szybkie i profesjonalne otwarcie auta.polecam usługi pana Michała.B
Basia
Basia
2024-02-15
Szybka Fachowa pomoc , od ręki przy awarii drzwi , Polecam
Jacek Mendelbaum
Jacek Mendelbaum
2024-02-14
Szybka i profesjonalna wymiana zamka listowego oraz wkładek pod jeden klucz.polecam usługi pana Michała.B
Marek Uzarski
Marek Uzarski
2024-02-14
Kultura,punktualność, duży asortyment.pokecam usługi Pana Michała. B
Liga Plus
Liga Plus
2024-02-12
Polecam pracę pana Michała.B

Karty zbliżeniowe są nie do podrobienia ani do skopiowania. Kontrola dostępu umożliwia również spersonalizowanie kart i automatyczne odebranie możliwości otworzenia pokoi w momencie jej zgubienia. W przeciwieństwie do rozwiązania, jakim jest klucz mechaniczny i jego straty czy kradzieży, zamek na kartę nie musi zostać wymieniony – wystarczy ponowne zakodowanie karty.

Zamki hotelowe podnoszą także standard i prestiż danego obiektu. To rozwiązanie, które się sprawdza! Jeśli interesuje Cię dobór i montaż zamka na karty w Twoim hotelu, skontaktuj się z nami – Pogotowie Zamkowe Łódź: 600-072-722

Zamek hotelowy – profesjonalny dobór i montaż

Z zamków na kartę mogą korzystać nie tylko hotele, lecz również inne budynki i pomieszczenia, w których niezbędna jest kontrola dostępu czy rejestracja zdarzeń, takie jak np. biura, instytucje rządowe, obiekty handlowe. Zapewnia on wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wygodę użytkowania. Dodatkowo, zamek hotelowy to rozwiązanie, które nie wymaga okablowania, dlatego jego montaż jest całkowicie bezinwazyjny.

Zastanawiasz się, komu zlecić montaż zamków hotelowych na kartę? Trafiłeś w dobre miejsce! Pogotowie ślusarskie Łódź świadczy profesjonalne usługi w zakresie montażu zamków, w tym również elektronicznych. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości zamki o antywłamaniowych właściwościach, które zapewniają wysoki poziom ochrony. Naszym klientom – osobom prywatnym, klientom biznesowym i instytucjonalnym proponujemy indywidualny dobór urządzeń zabezpieczających ich mienie. Rekomendujemy najkorzystniejsze rozwiązania, które dopasowane są do Państwa potrzeb i uwarunkowań danego obiektu.

W zakres naszych usług wchodzi montaż zamków, wymiana, serwis zamków, a także ich awaryjne otwieranie. Pomożemy dobrać najlepsze zamki hotelowe na kartę i zamontujemy je sprawnie, profesjonalnie i solidnie! Zapraszamy do współpracy – 600-072-722

Najlepsze rozwiązania dla obiektów hotelowych i handlowych

Goście przebywający w hotelach chcą mieć zagwarantowane poczucie bezpieczeństwa. W tym celu niezbędne są wysokiej klasy zabezpieczenia, takie jak zamek hotelowy na kartę bazujący na bezprzewodowych i bezpiecznych systemach.

Pogotowie ślusarskie Łódź oferuje klientom szeroki wybór produktów, w tym również zamki elektroniczne umożliwiające kontrolę dostępu, doskonale zdającą egzamin w przypadku obiektów takich jak hotele, pensjonaty, galerie handlowe. Rekomendowane przez nas zamki hotelowe posiadają niezbędne atesty i gwarantują wysoki poziom zabezpieczenia.

Wykonujemy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Zlecenia realizowane są przez wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Pracujemy wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia, dzięki czemu nasze realizacje wykonywane są precyzyjnie i dokładnie.

Chcesz, aby twój hotel zyskał na wartości? Zainwestuj w jego bezpieczeństwo – my podpowiemy Ci, jak to osiągnąć!