Nowoczesne zamki do drzwi

Zapewnienie bezpieczeństwa w domu czy w firmie, a także zabezpieczenie mienia przed kradzieżą to podstawowe zadania, jakie mają zamki do drzwi. Ważny jest również komfort ich użytkowania, solidność i niezawodność, a to z całą pewnością mogą zagwarantować zamki elektroniczne.

Mechanizm ich działania jest stosunkowo prosty, gdyż system bazuje na module, do którego podłączony jest zamek i który otwiera się, gdy zostanie do niego wprowadzony odpowiedni rodzaj dostępu. Nowoczesne technologie umożliwiają różne ustawienia dostępów, a także sposobów zamykania drzwi. Umożliwia także czasowe korzystanie z dostępu dla wybranych użytkowników.

Montaż zamków elektrowniczym w drzwiach sprawia, że znacznie trudniej je otworzyć niepowołanym osobom. Korzystanie w nowoczesnych technologii i otwieranie zamka bez użycia klucza to doskonały sposób na zagwarantowanie sobie i współmieszkańcom bądź współpracownikom bezpieczeństwa. Dużo łatwiej uporać się bowiem z zamkiem przy użyciu różnych narzędzi niż z odpowiednio zaprogramowanym systemem.

Zamek elektroniczny – rodzaje dostępu

Zamki elektroniczne do niedawna były bardzo często wykorzystywane w miejscach pracy – przy użyciu kart magnetycznych pracownicy dostawali się do firmy, a niekiedy nawet potwierdzali swój czas pracy. W dzisiejszych czasach z kodu dostępu lub z innych rozwiązań otwierania zamków mogą korzystać również właściciele domów i mieszkań.

Zamek elektroniczny wyposażony w odpowiedni system pozwala na zapewnienie dostępu użytkownikom bez konieczności przekazywania im kluczy. Zamki mogą być również otwierane o wybranych porach.

bartek pawlik
bartek pawlik
2024-05-04
Ok
KadzoN
KadzoN
2024-02-26
szybka usługa! polecam bardzo
Wojciech Stępień
Wojciech Stępień
2024-02-17
Polecam usługi Pana Michała :)
marcin ems
marcin ems
2024-02-17
Szybka wymiana zamka wpuszczanego.polecam usługi pana Michała.b
Michał Wójcik
Michał Wójcik
2024-02-17
Szybkie i profesjonalne otwarcie auta.polecam usługi pana Michała.B
Basia
Basia
2024-02-15
Szybka Fachowa pomoc , od ręki przy awarii drzwi , Polecam
Jacek Mendelbaum
Jacek Mendelbaum
2024-02-14
Szybka i profesjonalna wymiana zamka listowego oraz wkładek pod jeden klucz.polecam usługi pana Michała.B
Marek Uzarski
Marek Uzarski
2024-02-14
Kultura,punktualność, duży asortyment.pokecam usługi Pana Michała. B
Liga Plus
Liga Plus
2024-02-12
Polecam pracę pana Michała.B

Urządzenia wykorzystujące elektroniczną kontrolę dostępu można wykorzystać w wielu miejscach, takich jak domy jednorodzinne, lecz również firmy, biura, magazyny, parkingi, hotele czy urzędy publiczne, obiekty przemysłowe lub inne pomieszczenia. Szerokie zastosowanie oraz wysoki poziom ochrony sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na montaż zamków elektronicznych w swoich domach oraz nieruchomościach.

Elektroniczne zamki do drzwi można otwierać za pomocą różnych metod. Zamek możemy otworzyć wpisując odpowiedni kod, używając karty magnetycznej, pilotem, za pomocą smartfona lub aplikacji. Istnieje także możliwość wyboru zamka otwieranego za pomocą linii papilarnych.

Możliwości zamka elektronicznego

Nowoczesne zamki elektroniczne opierają swoje działanie na zaawansowanych systemach. Rozwiązania tego typu dają wiele możliwości. Przede wszystkim są niezwykle wygodne – otwieranie drzwi nie wymaga posiadania kluczy, a często żadnego innego przedmiotu (wystarczy np. podanie kodu). Zapewniają również kontrolę nad wszystkimi osobami korzystającymi z danych pomieszczeń, w których są zamontowane. Gwarantują także wysoki poziom zabezpieczeń i ochrony.

Pogotowie Zamkowe Łódź oferuje doskonałej jakości, zaawansowane technologicznie produkty, bazujące na bezprzewodowej, sieciowo-elektronicznej kontroli dostępu. Naszym klientom rekomendujemy najlepsze rozwiązania, takie jak wirtualną sieć SALTO, idealną w przypadku klientów instytucjonalnych i biznesowych. System ten jest bezpiecznym, bezprzewodowym i inteligentnym rozwiązaniem, które pozwala otworzyć drzwi bez użycia klucza, w tym również zdalnie.

Równie dobrym produktem jest zamek elektroniczny do drzwi KESO ENTR, który zapewnia aż 5 możliwości jego otworzenia. Jest to także zamek samoregulujący, co skutkuje wysoką ochroną domowników.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju zamki elektroniczne, które dobieramy do potrzeb naszych klientów.

Sprawdzony system Keso Entr i Salto

Elektroniczne zamki do drzwi to gwarancja bezpieczeństwa, gdyż zapewniają one wysoki poziom ochrony i dostęp do pomieszczeń tylko dla uprawnionych osób. To również pewność, że w przypadku zgubienia karty nie trzeba wymieniać wkładki w zamku, jak ma to miejsce w przypadku zwykłego klucza ani obawiać się, że klucz trafi w niepowołane ręce. System obsługujące elektroniczne zamki zapewnia również możliwość jednorazowego dostępu dla użytkownika, który możemy nadać za pomocą aplikacji oraz kontrolę otwierania drzwi.

Nasza firma rekomenduje rozwiązania znanych i cenionych producentów, takich jak SALTO i KESO Entr. Bogata oferta zamków elektronicznych na kartę, kod oraz inne sposoby dostępu sprawia, że każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie.

Pogotowie Zamkowe Łódź – zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą zamków elektronicznych. Numer telefonu do nas: 600-072-722

Profesjonalny montaż zamków elektronicznych

Pogotowie Zamkowe Łódź posiada w swojej ofercie zaawansowane produkty marek takich jak SALTO oraz KESO, które ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają, są niezastąpione w biurach, hotelach, urzędach, obiektach handlowych.

Systemy takie jak SALTO czy KESO doskonale spełnią potrzeby właścicieli firm, lecz również domów jednorodzinnych czy mieszkań, gwarantując ochronę w wewnątrz ich nieruchomości. Są to rozwiązania niezwykle bezpieczne, a jednocześnie bardzo wygodne.

Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż zamków elektronicznych i podłączenie systemów zapewniających możliwość kontroli dostępu do pomieszczeń, w których zostają założone. Systemy te są bezprzewodowe, dlatego nie ma konieczności okablowania. Specjaliści z naszej firmy posiadają wiedzę i niezbędne nieuprawnienia, dzięki którym wykonają usługę na najwyższym poziomie.

Zapomnij o otwieraniu drzwi kluczem – postaw na wygodne rozwiązanie, jakim jest zamek elektroniczny. Zapraszamy do kontaktu!