Wybierz najlepszy zamek do drzwi z naszą pomocą!

Zamki do drzwi marki Gerda od lat cieszą się popularnością – to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych marek zamków nawierzchniowych i zamków wpuszczanych, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Cieszą się one doskonałą opinią ze względu na niezawodność i antywłamaniowe działanie poparte atestami i certyfikatami.

Pogotowie Zamkowe Łódź w swojej ofercie posiada bogaty asortyment produktów, oferując klientom pomoc w ich doborze. Znajdziesz u nas zarówno zamki nawierzchniowe, zamki wpuszczane, jak i wkładki do drzwi cieszącego się uznaniem klientów z całej Polski producenta, jakim jest Gerda. Z pełnym przekonaniem polecamy te zamki stanowiące doskonałe zabezpieczenie domu lub mieszkania, chroniącego przed włamaniem się do środka osób niepowołanych oraz przed kradzieżą.

Dominik Prymas
Dominik Prymas
2023-12-07
Chciałem bardzo podziękować Panu Michałowi B za walkę z zatrzaśniętym autem i to dodatkowo na mrozie w nocy. Profesjonalne podejście do tematu zakończone sukcesem, gorąco polecam Pana Michała jak i usługi firmy
Tomasz Smolinski
Tomasz Smolinski
2023-09-27
Bardzo dziękuję za szybką i sprawną pomoc w awarii. Dziękuję bardzo.
Marcin Tanski
Marcin Tanski
2023-01-23
Szybka i sprawna usługa. Bdb kontakt, bez problemów
Piotr
Piotr
2022-12-28
W pierwszy dzień świąt miły Pan przyjechał do zamkniętego kluczyka w aucie w ciągu godziny od zgłoszenia :) Miejsce akcji: Gdańsk
Marlena Kaźmierczak
Marlena Kaźmierczak
2021-09-05
Bardzo dobra, fachowa, rzetelna i błyskawiczna pomoc. Niestety drogo.

Zamki nawierzchniowe i zamki wpuszczane Gerda

Dobry zamek do drzwi to taki, który zapewnia bezpieczeństwo i ochronę mienia. Żadne niepowołane osoby, nie posiadające klucza do drzwi, nie będą miały możliwości dostania się do środka domu lub mieszkania. Zamki Gerda wykazują dużą odporność na wszelkie próby ich zniszczenia, posiadają niezbędne atesty. Produkty Gerda charakteryzuje niezawodność przez długie lata i solidne wykonanie wykorzystujące najnowsze technologie, stąd ich ogromna popularność.

Istnieje kilka rodzajów zamków do drzwi, jednakże do najpopularniejszych zaliczane są zamki wpuszczane oraz zamki nawierzchniowe. Różnica pomiędzy zamkami wpuszczanymi i nawierzchniowymi wynika z ich umiejscowienia. Zamek nawierzchniowy jest montowany na zewnątrz drzwi, podczas gdy zamek wpuszczany montowany jest wewnątrz skrzydła drzwi. W naszej ofercie znajdują się zarówno zamki nawierzchniowe, jak i zamki wpuszczane o różnych klasach bezpieczeństwa i przedziałach cenowych.

Ślusarze z Pogotowia Zamkowego polecą rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów, w tym również doskonałej jakości zamki do drzwi Gerda Tytan zx, które zapewniają wysoką ochronę przed włamaniem i kradzieżą. Zamki do drzwi Gerda Tytan zx są gwarancją wysokiej jakości, posiadają niezbędne atesty i niezawodne działanie. Naszym klientom polecamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania!

Profesjonalne usługi ślusarskie w Łodzi

Interesuje Cię usługa wymiany, montażu i serwisu zamków do drzwi zewnętrznych Gerda? Powierz to zadanie najlepszym ślusarzom, których znajdziesz w Pogotowiu Zamkowym Łódź! To zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów o doskonałych umiejętnościach.

Pogotowie ślusarskie Łódź działa na rynku od ponad 20-stu lat, świadcząc najwyższej jakości usługi ślusarskie. Oferujemy profesjonalny montaż zamków, wymianę oraz serwis zamków, a także awaryjne otwieranie drzwi, w przypadkach losowych. Po wykonanej usłudze, jaką jest montaż zamków Gerda, przekazujemy naszym klientom niezbędne informacje dotyczące prawidłowego użytkowania urządzeń, aby służyły one bezawaryjnie jak najdłużej.

Chcąc pozostać liderem w branży ślusarskiej, nieustannie rozwijamy naszą ofertę zarówno o nowe usługi, jak i nowe produkty, które oferujemy naszym klientom. Poszerzamy naszą wiedzę z zakresu ślusarstwa o nowości dostępne na rynku, dzięki czemu doskonale poradzimy sobie z każdym zadaniem.

Do wykonania usług wykorzystujemy doskonałej jakości narzędzia, które pozwalają na bezinwazyjną realizację zleceń. Nie ma mowy o żadnych śladach na drzwiach ani framudze, a zamek będzie pełnić swoją funkcję niezawodnie przez długie lata.

Całodobowa dostępność

Zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom to nasz podstawowy cel – właśnie dlatego oferujemy dyspozycyjność przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wiemy, że sytuacje losowe wymagające pracy ślusarza mogą zdarzyć się nawet w święta i niedzielę, dlatego zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Z naszych usług może skorzystać każdy, kto potrzebuje profesjonalnych usług ślusarskich. Przyjeżdżamy niezwłocznie po otrzymaniu wezwania, wykonując usługę na najwyższym poziomie, starannie i dokładnie.

W celu powierzenia nam zadania skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer telefonu: 600-072-722 Zapraszamy do współpracy!

Wymiana zamka w drzwiach Gerda

Jedną z usług ślusarskich oferowanych przez Pogotowie Ślusarskie Łódź jest wymiana zamka Gerda. Choć produkty Gerda są niezwykle popularne, nasi ślusarze mogą również zaproponować zamki o antywłamaniowych właściwościach z najwyższej klasy materiałów również innych, renomowanych producentów.

Wymiana zamka może wynikać z różnych przyczyn – zarówno z eksploatacji urządzeń i konieczności ich wymiany na nowe, jak i z przyczyn losowych, gdy zgubiliśmy klucze, chcemy wymienić zamek, aby do domu lub mieszkania nie dostały się osoby posiadające klucz lub gdy chcemy zapewnić dodatkowe zabezpieczenie.