Wybierz najlepszy zamek do drzwi z naszą pomocą!

Zamki do drzwi marki Gerda od lat cieszą się popularnością – to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych marek zamków nawierzchniowych i zamków wpuszczanych, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Cieszą się one doskonałą opinią ze względu na niezawodność i antywłamaniowe działanie poparte atestami i certyfikatami.

Pogotowie Zamkowe Łódź w swojej ofercie posiada bogaty asortyment produktów, oferując klientom pomoc w ich doborze. Znajdziesz u nas zarówno zamki nawierzchniowe, zamki wpuszczane, jak i wkładki do drzwi cieszącego się uznaniem klientów z całej Polski producenta, jakim jest Gerda. Z pełnym przekonaniem polecamy te zamki stanowiące doskonałe zabezpieczenie domu lub mieszkania, chroniącego przed włamaniem się do środka osób niepowołanych oraz przed kradzieżą.

bartek pawlik
bartek pawlik
2024-05-04
Ok
KadzoN
KadzoN
2024-02-26
szybka usługa! polecam bardzo
Wojciech Stępień
Wojciech Stępień
2024-02-17
Polecam usługi Pana Michała :)
marcin ems
marcin ems
2024-02-17
Szybka wymiana zamka wpuszczanego.polecam usługi pana Michała.b
Michał Wójcik
Michał Wójcik
2024-02-17
Szybkie i profesjonalne otwarcie auta.polecam usługi pana Michała.B
Basia
Basia
2024-02-15
Szybka Fachowa pomoc , od ręki przy awarii drzwi , Polecam
Jacek Mendelbaum
Jacek Mendelbaum
2024-02-14
Szybka i profesjonalna wymiana zamka listowego oraz wkładek pod jeden klucz.polecam usługi pana Michała.B
Marek Uzarski
Marek Uzarski
2024-02-14
Kultura,punktualność, duży asortyment.pokecam usługi Pana Michała. B
Liga Plus
Liga Plus
2024-02-12
Polecam pracę pana Michała.B

Zamki nawierzchniowe i zamki wpuszczane Gerda

Dobry zamek do drzwi to taki, który zapewnia bezpieczeństwo i ochronę mienia. Żadne niepowołane osoby, nie posiadające klucza do drzwi, nie będą miały możliwości dostania się do środka domu lub mieszkania. Zamki Gerda wykazują dużą odporność na wszelkie próby ich zniszczenia, posiadają niezbędne atesty. Produkty Gerda charakteryzuje niezawodność przez długie lata i solidne wykonanie wykorzystujące najnowsze technologie, stąd ich ogromna popularność.

Istnieje kilka rodzajów zamków do drzwi, jednakże do najpopularniejszych zaliczane są zamki wpuszczane oraz zamki nawierzchniowe. Różnica pomiędzy zamkami wpuszczanymi i nawierzchniowymi wynika z ich umiejscowienia. Zamek nawierzchniowy jest montowany na zewnątrz drzwi, podczas gdy zamek wpuszczany montowany jest wewnątrz skrzydła drzwi. W naszej ofercie znajdują się zarówno zamki nawierzchniowe, jak i zamki wpuszczane o różnych klasach bezpieczeństwa i przedziałach cenowych.

Ślusarze z Pogotowia Zamkowego polecą rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów, w tym również doskonałej jakości zamki do drzwi Gerda Tytan zx, które zapewniają wysoką ochronę przed włamaniem i kradzieżą. Zamki do drzwi Gerda Tytan zx są gwarancją wysokiej jakości, posiadają niezbędne atesty i niezawodne działanie. Naszym klientom polecamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania!

Profesjonalne usługi ślusarskie w Łodzi

Interesuje Cię usługa wymiany, montażu i serwisu zamków do drzwi zewnętrznych Gerda? Powierz to zadanie najlepszym ślusarzom, których znajdziesz w Pogotowiu Zamkowym Łódź! To zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów o doskonałych umiejętnościach.

Pogotowie ślusarskie Łódź działa na rynku od ponad 20-stu lat, świadcząc najwyższej jakości usługi ślusarskie. Oferujemy profesjonalny montaż zamków, wymianę oraz serwis zamków, a także awaryjne otwieranie drzwi, w przypadkach losowych. Po wykonanej usłudze, jaką jest montaż zamków Gerda, przekazujemy naszym klientom niezbędne informacje dotyczące prawidłowego użytkowania urządzeń, aby służyły one bezawaryjnie jak najdłużej.

Chcąc pozostać liderem w branży ślusarskiej, nieustannie rozwijamy naszą ofertę zarówno o nowe usługi, jak i nowe produkty, które oferujemy naszym klientom. Poszerzamy naszą wiedzę z zakresu ślusarstwa o nowości dostępne na rynku, dzięki czemu doskonale poradzimy sobie z każdym zadaniem.

Do wykonania usług wykorzystujemy doskonałej jakości narzędzia, które pozwalają na bezinwazyjną realizację zleceń. Nie ma mowy o żadnych śladach na drzwiach ani framudze, a zamek będzie pełnić swoją funkcję niezawodnie przez długie lata.

Całodobowa dostępność

Zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom to nasz podstawowy cel – właśnie dlatego oferujemy dyspozycyjność przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wiemy, że sytuacje losowe wymagające pracy ślusarza mogą zdarzyć się nawet w święta i niedzielę, dlatego zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Z naszych usług może skorzystać każdy, kto potrzebuje profesjonalnych usług ślusarskich. Przyjeżdżamy niezwłocznie po otrzymaniu wezwania, wykonując usługę na najwyższym poziomie, starannie i dokładnie.

W celu powierzenia nam zadania skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer telefonu: 600-072-722 Zapraszamy do współpracy!

Wymiana zamka w drzwiach Gerda

Jedną z usług ślusarskich oferowanych przez Pogotowie Ślusarskie Łódź jest wymiana zamka Gerda. Choć produkty Gerda są niezwykle popularne, nasi ślusarze mogą również zaproponować zamki o antywłamaniowych właściwościach z najwyższej klasy materiałów również innych, renomowanych producentów.

Wymiana zamka może wynikać z różnych przyczyn – zarówno z eksploatacji urządzeń i konieczności ich wymiany na nowe, jak i z przyczyn losowych, gdy zgubiliśmy klucze, chcemy wymienić zamek, aby do domu lub mieszkania nie dostały się osoby posiadające klucz lub gdy chcemy zapewnić dodatkowe zabezpieczenie.