Wymiana zamka w drzwiach – kiedy warto?

Wymiana starego mechanizmu na nowy zamek powinna mieć miejsce w kilku sytuacjach, gdy chcemy zapewnić sobie i współmieszkańcom odpowiednie bezpieczeństwo, a także ochronę naszego mienia. Warto o niej pomyśleć przede wszystkim wtedy, gdy kupujemy mieszkanie używane – wymieniając mechanizm zamkowy lub wkładkę mamy pewność, że do naszej nieruchomości nie dostanie się nikt, kto w przeszłości posiadał do niej klucze. Również w przypadku zakupu mieszkania z rynku pierwotnego warto rozważyć wymianę zamka – w tym przypadku być może nikt oprócz nas nie ma klucza do naszych drzwi, lecz istnieje możliwość, że zamek w drzwiach jest słabej jakości.

Istnieje również kilka losowych przypadków, w których należy przemyśleć wymianę zamka w drzwiach – przede wszystkim wtedy, gdy zgubimy klucz lub gdy zostanie on nam skradziony. Nigdy nie mamy pewności, w czyje ręce się on dostanie. W tym przypadku możemy wymienić cały zamek lub zamontować nową wkładkę.

Chcesz wymienić zamek w drzwiach? Wezwij dobrego ślusarza!

Niezależnie od tego, czy chcemy wymienić cały zamek, czy potrzebna jest nam jedynie wymiana wkładki, do wykonania usługi warto wezwać profesjonalistów. Znajdziesz ich w Pogotowiu Zamkowym Łódź.

Dominik Prymas
Dominik Prymas
2023-12-07
Chciałem bardzo podziękować Panu Michałowi B za walkę z zatrzaśniętym autem i to dodatkowo na mrozie w nocy. Profesjonalne podejście do tematu zakończone sukcesem, gorąco polecam Pana Michała jak i usługi firmy
Tomasz Smolinski
Tomasz Smolinski
2023-09-27
Bardzo dziękuję za szybką i sprawną pomoc w awarii. Dziękuję bardzo.
Marcin Tanski
Marcin Tanski
2023-01-23
Szybka i sprawna usługa. Bdb kontakt, bez problemów
Piotr
Piotr
2022-12-28
W pierwszy dzień świąt miły Pan przyjechał do zamkniętego kluczyka w aucie w ciągu godziny od zgłoszenia :) Miejsce akcji: Gdańsk
Marlena Kaźmierczak
Marlena Kaźmierczak
2021-09-05
Bardzo dobra, fachowa, rzetelna i błyskawiczna pomoc. Niestety drogo.

Zajmujemy się kompleksową obsługa naszych klientów z zakresie usług ślusarskich. Przyjeżdżając w celu wykonania zlecenia wymiany zamka w drzwiach, możemy zamontować nowy zamek lub wkładkę, którą nabyć można u naszych ślusarzy. Zawsze służą pomocą w wyborze najkorzystniejszego dla klientów rozwiązania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – numer telefonu do nas: 600-072-722

Usługi ślusarskie Łódź

Pogotowie Zamkowe Łódź to wiodąca firma na rynku usług ślusarskich. W tej branży działamy już od ponad dwudziestu pięciu lat, z sukcesem wykonując zlecenia na rzecz naszych klientów. Ich bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę i zdobywamy nowe umiejętności.

Specjaliści z naszej firmy doskonale znają się swojej pracy: wymianie zamka, montażu zamków i wkładek, a także awaryjnym otwieraniu drzwi w mieszkaniach, domach czy samochodach. Nie chcemy jednak pozostawać w tyle za pojawiającymi się nowościami na rynku i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, dlatego zatrudnieni pracownicy biorą systematycznie udział w szkoleniach zawodowych.

Starannie wykonana wymiana zamka to jedna z oferowanych przez nas usług. Oprócz niej zajmujemy się również montażem i naprawą uszkodzonych zamków, a także otwieraniem drzwi bez klucza, gdy został on zgubiony bądź skradziony. Prawidłowo działające zamki są kluczem do bezpieczeństwa domu, mieszkania oraz firmy, a na jego zapewnieniu naszym klientom zależy nam najbardziej.

Nasze usługi wykonujemy bezinwazyjnie i bezszkodowo, gdyż do realizacji wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze narzędzia. Znamy się na technikach ślusarskich, które umożliwiają szybkie i precyzyjne wykonanie zleconego zadania.

Wymianę i montaż nowego zamka zleć Pogotowiu Zamkowemu Łódź – skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

Dostępni 7 dni w tygodniu

Zdajemy sobie sprawę, że wymiana zamka w drzwiach jest czasem potrzebna od ręki. Właśnie dlatego jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez cały czas, 7 dni w tygodniu. Sytuacje losowe nie wybierają sobie dnia, dlatego zlecenia realizujemy również w niedzielę i święta. Na bezpieczeństwo i ochronę nie można czekać!

Wymiana zamka w drzwiach Łódź – zadzwoń do nas, a pojawimy się niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia pod wskazanym adresem. Zapraszamy do kontaktu: 600-072-722

Wybór zamków najlepszych producentów

Pogotowie ślusarskie Łódź nie tylko realizuje usługi ślusarskie, lecz również zajmuje się sprzedażą zamków znanych i cenionych producentów, gwarantujących wysoki poziom bezpieczeństwa. Od naszych ślusarzy nabyć można zamki marek takich jak Gerda czy Dierre. W znacznym stopniu skraca to czas wykonanego zlecenia i ułatwia współpracę.

Jeśli interesuje Cię wymiana zamka Dierre lub wymiana zamka Gerda, skontaktuj się z nami – zajmiemy się tą usługa profesjonalnie, dokładając starań, aby wykonać ją na najwyższym poziomie.