Szeroki wybór wkładek do zamków

Jeśli chcemy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie naszego domu lub firmy, nie musimy wymieniać całych drzwi, ani nawet decydować się na nowe zamki – wystarczy urządzenie, jakim jest wkładka do zamka. Wymieniając ją podnosimy bezpieczeństwo naszego domu, mieszkania czy biura i zabezpieczamy przed dostaniem się do środka osób niepowołanych, kradzieżą i włamaniem.

Wkładki do drzwi podzielić można na wkładki bębenkowe oraz wkładki patentowe, w tym cylindryczne i profilowe. Wiele z nich bazuje również na systemie jednego klucza, umożliwiającego dostęp do wielu pomieszczeń za pomocą tego samego klucza.

Właściwie dobrana wkładka do drzwi gwarantuje wysoki poziom zabezpieczenia. W jej wyborze pomóc mogą specjaliści z Pogotowia Zamkowego Łódź – ślusarze z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się nie tylko wykonaniem usług ślusarskich, lecz również sprzedajemy zamki i wkładki w momencie wykonania zlecenia. Nie musisz samodzielnie szukać i zamawiać wkładek – produkty te możesz nabyć u naszych specjalistów. W naszej ofercie znajdują się m.in. wkładki do zamków Gerda, wkładki do drzwi zamków Dierre oraz wkładki Mottura.

Dominik Prymas
Dominik Prymas
2023-12-07
Chciałem bardzo podziękować Panu Michałowi B za walkę z zatrzaśniętym autem i to dodatkowo na mrozie w nocy. Profesjonalne podejście do tematu zakończone sukcesem, gorąco polecam Pana Michała jak i usługi firmy
Tomasz Smolinski
Tomasz Smolinski
2023-09-27
Bardzo dziękuję za szybką i sprawną pomoc w awarii. Dziękuję bardzo.
Marcin Tanski
Marcin Tanski
2023-01-23
Szybka i sprawna usługa. Bdb kontakt, bez problemów
Piotr
Piotr
2022-12-28
W pierwszy dzień świąt miły Pan przyjechał do zamkniętego kluczyka w aucie w ciągu godziny od zgłoszenia 🙂 Miejsce akcji: Gdańsk
Marlena Kaźmierczak
Marlena Kaźmierczak
2021-09-05
Bardzo dobra, fachowa, rzetelna i błyskawiczna pomoc. Niestety drogo.

Profesjonalna pomoc w doborze wkładek do drzwi

Ślusarze z naszej firmy to specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy i wiedzą, w jaki sposób dobrać wkładkę do drzwi zewnętrznych, aby zapewniła ona ochronę przed wtargnięciem do domu czy firmy osób niepowołanych. Co więcej, nie tylko oferujemy możliwość pomocy w wyborze najlepszych rozwiązań, lecz również zajmujemy się sprzedażą wkładek. Dostępność produktów w znacznym stopniu ułatwia wykonanie usługi, gdyż nie ma konieczności dodatkowego jechania do sklepu czy czekania na produkt – umożliwia wykonanie wymiany wkładki od ręki.

Stawiamy na zadowolenie klientów i wysoki poziom ich bezpieczeństwa. Właśnie dlatego oferowane przez nas wkładki do drzwi zapewniają zabezpieczenie ich mienia i komfort użytkowania. Posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, są wykonane z doskonałej klasy materiałów i cieszą się zaufaniem.

W Pogotowiu Ślusarskim Łódź zatrudnieni są wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, posiadający niezbędne doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu z całą pewnością wykonają usługę na najwyższym poziomie. Dysponujemy również profesjonalnymi narzędziami, które umożliwiają wykonanie usługi w bezpieczny i bezinwazyjny sposób.

Wymiana wkładki w drzwiach

Chcesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym we własnym domu? Wymiana wkładki w drzwiach to najszybszy sposób, aby je sobie zagwarantować! Pamiętaj jednak, aby zadanie to powierzyć specjalistom, a znajdziesz ich w Pogotowiu Zamkowym Łódź.

Działamy solidnie, terminowo, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Do dyspozycji naszych klientów jesteśmy 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta, a w nagłych przypadkach, gdy konieczne jest natychmiastowe skorzystanie z usług ślusarskich, zjawiamy się pod wskazanym adresem niezwłocznie po otrzymaniu wezwania.

Kontakt: 600-072-722 Zapraszamy!