Kiedy potrzeba awaryjnego otwierania zamków?

Sytuacje losowe, takie jak zgubienie kluczy do mieszkania lub zatrzaśnięcie się zamków, czy złamanie klucza w mechanizmie zamkowym, nie nastrajają pozytywnie. Zamiast jednak tracić nerwy i niepotrzebnie się stresować, warto wezwać dobrego ślusarza, którego znajdziesz korzystając z usług Pogotowia ślusarskiego Łódź. Pojawi się on tak szybko, jak to możliwe i wykona usługę awaryjnego otwierania drzwi, dzięki czemu będziesz mieć możliwość dostania się do swojego domu i odzyskania spokoju.

Pogotowie Zamkowe Łódź słynie ze swojego profesjonalizmu i dążenia do zapewnienia klientom maksymalnego bezpieczeństwa. W tym celu nasi pracownicy są gotowi do pojawienia się we wskazanym miejscu niemal natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia i wykonania nie tylko awaryjnego otwierania mieszkania czy domu, lecz również innych usług ślusarskich, które zabezpieczą przed włamaniem i kradzieżą. W razie konieczności zajmą się zatem wymianą zamków lub wkładek lub naprawą zamków – w zależności od okoliczności i stopnia uszkodzenia zamka.

Dominik Prymas
Dominik Prymas
2023-12-07
Chciałem bardzo podziękować Panu Michałowi B za walkę z zatrzaśniętym autem i to dodatkowo na mrozie w nocy. Profesjonalne podejście do tematu zakończone sukcesem, gorąco polecam Pana Michała jak i usługi firmy
Tomasz Smolinski
Tomasz Smolinski
2023-09-27
Bardzo dziękuję za szybką i sprawną pomoc w awarii. Dziękuję bardzo.
Marcin Tanski
Marcin Tanski
2023-01-23
Szybka i sprawna usługa. Bdb kontakt, bez problemów
Piotr
Piotr
2022-12-28
W pierwszy dzień świąt miły Pan przyjechał do zamkniętego kluczyka w aucie w ciągu godziny od zgłoszenia :) Miejsce akcji: Gdańsk
Marlena Kaźmierczak
Marlena Kaźmierczak
2021-09-05
Bardzo dobra, fachowa, rzetelna i błyskawiczna pomoc. Niestety drogo.

Otworzymy każdy zamek!

Aby otworzyć zamek w drzwiach wejściowych, niezbędna jest odpowiednia wiedza, umiejętności, doświadczenie i profesjonalne narzędzia. Jeśli zatem potrzebujemy awaryjnego otwierania drzwi, warto powierzyć ją w ręce profesjonalistów, którzy wykonają usługę bezinwazyjnie i bezszkodowo.

Decydując się na ślusarzy z Pogotowia Zamkowego zyskujesz pewność usługi wykonanej na najwyższym poziomie. Działamy z troską o bezpieczeństwo klientów, dlatego do wykonania zlecenia posiadamy odpowiednie uprawnienia, a przy jego realizacji upewniamy się, czy na pewno dana osoba jest właścicielem nieruchomości bądź auta.

W ramach naszych usług oferujemy awaryjne otwieranie mieszkań, domów oraz samochodów. Bez problemu otworzymy każdy, nawet najnowocześniejszy zamek, gdyż stale poszerzamy naszą wiedzę biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach.

Zastanawiasz się, jaki jest koszt awaryjnego otwierania drzwi? Cena usługi ślusarskiej zależy od różnych czynników, w tym od rodzaju zamka do drzwi oraz tego, z jakiego materiału został wykonany. Na cenę usługi ma również stopień trudności pracy, wynikający z konkretnego przypadku.

Awaryjne otwieranie drzwi – cennik

Cena awaryjnego otwierania zamków zależy od sytuacji – rodzaju zamka, jego jakości i stopnia trudności zadania, z jakim musi zmierzyć się ślusarz. W przybliżeniu cennik prezentuje się następująco:

Awaryjne otwieranie zamków zwykłych od 120zł

Awaryjne otwieranie zamków nawierzchniowych od 150zł

Awaryjne otwieranie zamków atestowanych od 200zł

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje awaryjne otwieranie zamków, skontaktuj się z nami! Telefon do Pogotowia Zamkowego Łódź to: 600-072-722

Profesjonalne usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu

Pogotowie Zamkowe Łódź oprócz awaryjnego otwierania mieszkań i domów świadczy również inne usługi ślusarskie, takie jak: montaż zamków, wymiana zamków, serwis i naprawa zamków. Mogą się one przydać po tym, jak uda nam się otworzyć zamek w drzwiach. Może się bowiem okazać, że mechanizm jest na tyle uszkodzony, że nie będzie w stanie zapewnić odpowiedniego zabezpieczenia i ochrony.

Ślusarze z naszej firmy są zawsze przygotowani na kompleksowe usługi. Nie tylko poradzą sobie z zamkiem w drzwiach, wykonując awaryjne otwieranie, lecz również wykonają montaż zamków lub wymianę zamków. Zaproponują również najlepszej jakości zamki i wkładki posiadające odpowiednie atesty i pomogą dobrać rozwiązanie idealne dla każdego klienta. Korzystając z Pogotowia Zamkowego zyskujesz gwarancję wykonania usług ślusarskich przez doświadczonych i wykwalifikowanych ślusarzy. Poradzimy sobie z każdym zablokowanym zamkiem, wykonamy awaryjne otwieranie drzwi w bezpieczny sposób.

Zacięty zamek lub zgubione klucze? Wezwij Pogotowie Zamkowe Łódź! Zadzwoń pod numer: 600-072-722